Tecnica Pro 60

Cena produktu Tecnica Pro 60 není známa.

 

Popis produktu Tecnica Pro 60: Tecnica Model Pro 60 z kolekce Tecnica nabízí vynikající kombinaci vyrovnaných jízdních výkonů, pohodlí a vysoké úrovně ochrany. Při jízdě poskytuje potřebnou oporu a také shovívavost k případným ... > více informací


Tecnica Pro 60 - popis

nahoru

Tecnica Model Pro 60 z kolekce Tecnica nabízí vynikající kombinaci vyrovnaných jízdních výkonů, pohodlí a vysoké úrovně ochrany. Při jízdě poskytuje potřebnou oporu a také shovívavost k případným chybičkám, které se občas v jízdě dětí objeví. Díky čtyřem přezkám lze navíc vnější skelet dokonale nastavit tak, aby pevně a pohodlně obepínal nohu a tím byl zaručen ideální přenos sil na lyže a hrany. Cílová skupina: Lyžařské boty Pro 60 jsou vhodné pro mladé lyžaře, kteří již nestojí na lyžích poprvé a své nabyté schopnosti chtějí dále rozvíjet tou správnou cestou. Technologie: 1) Adjustable Cuff Catch Patentované uchycení horních přezek ve třech různých polohách, aby se přizpůsobily jakémukoliv obvodu lyžařovy nohy. 2) Velcro Buckle Stahovací pásek, který supluje pátou přezku na úplném vrchu skeletu. Jeho utahování je velmi jednoduché a zároveň efektivní, protože pomáhá jednoduššímu zapínání zbytku přezek. 3) Variable Flex Concept Mladí lyžaři potřebují v různých stádiích svého vývoje různé tvrdosti skeletu, která odpovídá jejich věku, váze a velikosti nohy. Proto Tecnica vyvinula tuto koncepci, která se přesně odvíjí od jednotlivých parametrů dítěte a snaží se jim maximálně přizpůsobit. First Buckle Positioning První přezka je umístěna na skeletu tak, aby se na minimum snížila možnost jejího kontaktu se sněhem během velkých carvingových náklonů. Zároveň umožňuje optimální utažení celé přední části boty a zabraňuje pronikání vlhkosti do jejího skeletu.

Výrobce Tecnica

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tecnica Pro 60 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské kalhoty, Lyžařské příslušenství.

Nejlevnější Tecnica Pro 60 akční ceny - Levné Tecnica Pro 60

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tecnica Pro 60 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tecnica Pro 60 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyžařské boty.